Fundacja Promocji Rekreacji KIM

Nasza oferta - spływy. Testy kajaków i itp. Filmy KiM na YouTube. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Dziękujemy za 1 podatku. Kajaki dostarcza KanoKajaki.pl. Stocznia kajakowa nad Krutynią. Wisłą z Solca do Łomianek. Fundacja Promocji Rekreacji KiM. Zapraszamy seniorów z Gminy Łomianki do udziału w serii bezpłatnych zajęć z gimnastyki rekreacyjnej, gimnastyki zdrowy kręgosłup i gimnastyki na basenie. Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy. Informacje pod nr telefonu 606 225 863 lub pod adresem.

OVERVIEW

The domain fundacjakim.pl presently has an average traffic classification of zero (the smaller the superior). We have parsed two pages within the web page fundacjakim.pl and found eighty-three websites associating themselves with fundacjakim.pl.

FUNDACJAKIM.PL TRAFFIC

The domain fundacjakim.pl is seeing fluctuating amounts of traffic for the duration of the year.
Traffic for fundacjakim.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjakim.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjakim.pl

LINKS TO FUNDACJAKIM.PL

Kajakarstwo Zwałkowe

Zasadniczo witam wszystkich, jednak szczególnie witam amatorów kajakarstwa zwałkowego. 8211; dobrze jest ustalić poziom umiejętności wszyst.

Piotr Opacian

Opowieści do obejrzenia, posłuchania i przeczytania. Nie pamiętam kiedy zaczęła się moja fascynacja przyrodą. Może więc zdarzyło się to kiedy raczkowałem pod czujnym okiem rodziców na śródleśnych polanach nadnoteckich lasów. Potem przyszły podróże bliskie i dalekie w poszukiwaniu zakątków najmniej skażonych cywilizacją. I wreszcie chęć uwiecznienia tego wszystkiego.

Poland Trek - Tatras Mountains to the Baltic sea by foot and kayak.

Saturday, June 15, 2013. TEDxWarsaw talk and plastic debris in the Ocean. Sunday, June 3, 2012. Congratulations to Louis-Philippe for his amazing expedition, he and all the crew are happy with the momentus journey. Now going to the harbour in Gdansk. View in GoogleMaps or Download for GoogleEarth.

Polski System Kwalifikacji Kajakowych

Po długiej dyskusji opracowane zostały nowe zasady weryfikacji i certyfikatów wg PSKK w 2015 roku. Celem ich wprowadzenia było uproszczenie i uelastycznienie regulaminu z 2013 roku, z jednoczesnym, silnym zaznaczeniem . Wyświetlanie postów 1 - 3.

Kraina Wędrujących Wysp

Poniedziałek, 10 sierpnia 2015. Nasza często deklarowana miłość do przyrody jest w istocie egoistyczna miłością do samego siebie, swojego małego ja. Przecież człowiek, który naprawdę kocha, nie pragnie władać przedmiotem swoich uczuć, jest natomiast gotowy do dużych wyrzeczeń i zdeterminowanej obrony. Janusz w swojej domowej bibliotece.

WHAT DOES FUNDACJAKIM.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjakim.pl Mobile Screenshot of fundacjakim.pl Tablet Screenshot of fundacjakim.pl

FUNDACJAKIM.PL SERVER

I found that a single root page on fundacjakim.pl took two thousand three hundred and thirty-three milliseconds to stream. Our parsers could not detect a SSL certificate, so therefore we consider this site not secure.
185.73.228.165

We identified that fundacjakim.pl is utilizing the nginx os.

Fundacja Promocji Rekreacji KIM

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain states the following, "Wisłą z Solca do Łomianek." I analyzed that the web site also stated " Zapraszamy seniorów z Gminy Łomianki do udziału w serii bezpłatnych zajęć z gimnastyki rekreacyjnej, gimnastyki zdrowy kręgosłup i gimnastyki na basenie." They also stated " Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy. Informacje pod nr telefonu 606 225 863 lub pod adresem."

SEE OTHER WEB PAGES

Fundacja Kisiela Wspieraj fundację!

Zmiany przyjdą na pewno,. Lecz nie wtedy, kiedy się na nie czeka. Nuda i strach uczą,. Ale dopiero, gdy miną. Herbata nie staje się słodsza. Socjalizm to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności.

Fundacja Kocia Dolina

Fotorelacja z obchodów Dnia Praw Zwierząt w Inowrocławiu. Czwartek, 1 kwietnia 2010. Wtorek, 30 marca 2010. Fotorelacja z pokazu kotów rasowych w Toruniu. Poniedziałek, 22 marca 2010. Trzymaj Kota na Dystans - Akcja Kociej Doliny.

Fundacja Koliber Rozwiń skrzydła!

Job hunting czyli skuteczne metody poszukiwania pracy. WYRAŻALNIA kreatywna szkoła twórczego pisania! Warsztaty z oszczędzania dla dzieci. Kurs języka gruzińskiego dla początkujących. Bezpłatne warsztaty podczas Moblinej Restauracji Ogrodów.

Zamek Tarnowice Stare

Raquo; jak wspierać? Raquo; jak wspierać? Raquo; godziny otwarcia. Raquo; jak dojechać? Raquo; Ankieta OZE. Szanowni Państwo informujemy, że w dniach. Zamek Tarnowice Stare będzie nieczynny.

Fundacja Korale Fundacja Wspierania Rodzin KORALE praca z rodzinami

Czwartek, 21 kwietnia 2016. Środa, 23 grudnia 2015. Sobota, 5 grudnia 2015. Poniedziałek, 14 września 2015. Wtorek, 24 marca 2015. Podziękowania za okazane wsparcie i przekazane dary. Piątek, 13 marca 2015. Czwartek, 12 marca 2015. Czwartek, 5 marca 2015.